Pokręcona strzelanka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Intrygująca premiera w usłudze Microsoftu

Xbox Game Pass

Biblioteka Xbox Game Pass rozrasta się w naprawdę imponującym tempie, ku uciesze graczy. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie „Zielonych” debiutuje bardzo intrygująca pozycja. Jej zamysł jest na tyle ciekawy, że podobnie jak szalenie popularny w ostatnim czasie Palworld, ma szansę porwać tłumy.

Premiera Go Mecha Ball w Xbox Game Pass

Zwiastun Go Mecha Ball

Go Mecha Ball to tzw. „twin-stick shooter” wykorzystujący również mechaniki roguelike’ów. Podczas zabawy wcielamy się w mecha, który na dodatek potrafi zamieniać się w kulę, by toczyć się po mapie, co sprawia, iż rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Motywem przewodnim jest tutaj stawianie czoła zbudowanej sztucznej inteligencji w różnej postaci, z wykorzystaniem szerokiego wachlarza dostępnych giwer.

Go Mecha Ball ma dzisiaj swoją premierę i zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę odpalimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej niebywale ciekawej pozycji? Napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.