Hades od dzisiaj w Xbox Game Pass

Hades

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił pierwsze gry, które trafią do Xbox Game Pass w sierpniu. Wśród wymienionych tytułów znalazł się m.in. wysoko oceniany i zarazem mocno wyczekiwany Hades. Tak się składa, że oczekiwania nareszcie dobiegły końca, bo gra zadebiutowała w abonamencie już dziś.

Hades w Xbox Game Pass

Zwiastun Hades

Hades to świetna gra z gatunku roguelike od lubianego studia Supergiant Games. Jej motywem przewodnim jest przemierzanie losowo generowanych lokacji i zabijanie coraz silniejszych przeciwników. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Zagreus – syn tytułowego Hadesa, który za wszelką cenę chce się wydostać z podziemnego królestwa swojego ojca, by ostatecznie dotrzeć na Olimp.

Hades jest już dostępny dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. W ramach usługi Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z