Fenomenalny FPS do multiplayera od dzisiaj w Xbox Game Pass! Wieloosobowy hit ląduje w subskrypcji

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił rewelacyjną ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024, zapewniając wielu graczom uśmiech na twarzach. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzą – abonament wzbogaca się o niezwykle wysoko ocenianą produkcję z gatunku multiplayerowych FPS-ów. To nie lada gratka dla subskrybentów!

Hell Let Loose od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Hell Let Loose

Hell Let Loose to bardzo dobrze przyjęta wieloosobowa strzelanka studia Team17. Gra została osadzona w II-wojennych realiach, a twórcy postawili ogromny nacisk na realizm. Do naszej dyspozycji oddano kilka różnorodnych map oraz całkiem spory arsenał broni. Fabuły rzecz jasna tutaj nie ma, a motywem przewodnim zabawy jest rywalizacja z innymi graczami.

Przeczytaj też: Gry na Commodore 64

Hell Let Loose jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić tę intrygującą pozycję? Napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Microsoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.