Zapowiedziano HITMAN Trilogy. Pakiet gier trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery!

HITMAN Trilogy

Studio IO Interactive właśnie zapowiedziało HITMAN Trilogy, czyli pakiet trzech gier z serii HITMAN. Zestaw zadebiutuje już na dniach, a co najciekawsze, trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Nie da się ukryć, że to wspaniała wiadomość.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

HITMAN Trilogy w Xbox Game Pass od dnia premiery

Bez większego zaskoczenia, w skład pakietu HITMAN Trilogy wejdą następujące gry: HITMAN, HITMAN 2 i HITMAN 3. Trylogia z Agentem 47 w roli głównej ukaże się na rynku już 20 stycznia 2022 roku i tego samego dnia zawita też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Motywem przewodnim wszystkich gier z serii HITMAN jest eliminowanie wyznaczonych celów. Misje są bardzo zróżnicowane i zawsze można ukończyć je na różne sposoby, dlatego o monotonii nie może być mowy. Będzie grane? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia