Humankind trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery!

Humankind w Xbox Game Pass

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się rozrasta, czemu zresztą trudno się dziwić. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do abonamentu Microsoftu trafi wyczekiwana gra pod tytułem Humankind. To świetnie zapowiadająca się turowa strategia od studia Amplitude.

Humankind w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Humankind

Humankind to gra osadzona w realiach historycznych, w której pokierujemy cywilizacją, przeprowadzając ją przez kolejne etapy w dziejach ludzkości. Na swojej drodze natrafimy na wiele znanych z historii postaci, a także stoczymy masę bitew i podejmiemy różne ważne decyzje.

Premiera Humankind odbędzie się 17 sierpnia 2021 roku; tego samego dnia gra zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass. Będzie można ją uruchomić jedynie na komputerach PC, bo niestety twórcy na razie nie planują portu na konsole.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z