It Takes Two oraz Kill It With Fire od dzisiaj w Xbox Game Pass

It Takes Two

Przedwczoraj w Xbox Game Pass wylądowały dwie wyczekiwane pozycje: Minecraft PC Bundle i Unpacking. Z kolei dziś do usługi Microsoftu trafiają kolejne świetne gry w postaci It Takes Two i Kill it With Fire. Nie ulega wątpliwości, że wielu subskrybentów się ucieszy.

REKLAMA

It Takes Two i Kill it With Fire w Xbox Game Pass

Zwiastun Kill it With Fire

It Takes Two to urocza opowieść dla dwóch graczy o planującym rozwód małżeństwie. Aby poradzić sobie ze smutkiem związanym z rozpadem rodziny, córka skłóconej pary tworzy dwie laleczki: jedna przedstawia jej mamę, a druga tatę. Z jakiegoś powodu umysły rodziców zostają przeniesione do zrobionych przez dziewczynkę kukiełek, a oni sami trafiają do bajkowego świata. Aby powrócić do rzeczywistości, poróżnieni małżonkowie będą musieli znaleźć wspólny język.

Z kolei Kill it With Fire to zabawna produkcja, w której wcielamy się w pogromcę pająków. Fabuły tu nie uświadczymy, bo motywem przewodnim gry jest nic innego, jak eksterminowanie stawonogów z wykorzystaniem najróżniejszych narzędzi mordu.

Kill it With Fire jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass w wersji na PC, Xboxa One, konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz chmurę. It Takes Two w ramach usługi Microsoftu również uruchomimy na wymienionych platformach, jednak w momencie publikacji niniejszego wpisu w abonamencie znajduje się tylko wydanie na PC. Wersja działająca na konsolach i w chmurze trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 16:00 a 20:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!