Fatalne wieści… 4 kapitalne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass! W zamian do usługi trafia jedna nowość

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił pierwszą porcję sierpniowych gier w Xbox Game Pass. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj do abonamentu trafia jedna nowość, ale niestety na tym koniec. Subskrypcję opuszczają też 4 kapitalne gry, za którymi wielu graczy z pewnością zatęskni.

Konsolowe Everspace 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Everspace 2

Everspace 2 to pełna akcji kosmiczna gra RPG, której motywem przewodnim jest sterowanie statkiem i wykonywanie wszelkiej maści zadań. Mimo że twórcy zadbali o przygotowanie fabuły, to jest ona raczej tłem dla całej zabawy. Największą część rozgrywki stanowi bowiem eksploracja rozległego świata jak i ostrzeliwanie nieprzyjaciół.

Konsolowe Everspace 2 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. Od dziś w ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy dodatkowo na Xboxach Series X|S oraz w chmurze; wydanie na PC figuruje w abonamencie od dawna.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (15 sierpnia 2023)

Na konsolowym Everspace 2 dobre wieści niestety się kończą. A skoro je mamy już za sobą, skupmy się teraz na grach, które dzisiaj opuszczają abonament Microsoftu. Oto ich pełna lista:

  1. Death Stranding (PC)
  2. Edge of Eternity (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Midnight Fight Express (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Total War: Warhammer III (PC)

Przeczytaj też: Jaki telefon z dobrym aparatem kupić

Kup Xbox Series X

Wymienione wyżej gry zostaną usunięte z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.