Lightning Returns: Final Fantasy XIII może niedługo wzbogacić ofertę Xbox Game Pass

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

W 2019 roku na konferencji X019 Microsoft wraz ze Square Enix ogłosili, że seria Final Fantasy pojawi się w Xbox Game Pass. Obecnie w usłudze Amerykanów można znaleźć cztery gry z Final Fantasy w tytule, jednak jest szansa, że już wkrótce w abonamencie zadebiutuje piąta pozycja w postaci Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Wiele osób z pewnością by się ucieszyło.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Lightning Returns: Final Fantasy XIII wkrótce w Xbox Game Pass? Jest na to szansa

Zwiastun Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Returns: Final Fantasy XIII to wysoko oceniana gra jRPG, która miała swoją premierę w 2014 roku. Mimo ponad 7 lat na karku, przedwczoraj produkcja w wersji na PC otrzymała aktualizację naprawiającą irytujący błąd, który sprawiał, że głos głównej bohaterki nie był słyszalny w niektórych scenach.

Wiele osób spekuluje, że uaktualnienie wydano tylko po to, by naprawić grę przed premierą w Xbox Game Pass. Warto przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku NieR: Automata i The Evil Within, więc coś zdecydowanie może być na rzeczy. Jakby tego było mało, na konferencji z 2019 roku tytułowa gra została wymieniona jako jedna z pozycji, które z czasem trafią do usługi Microsoftu. Mówiąc prościej: wszystko wskazuje na to, że subskrybenci Xbox Game Pass rzeczywiście już wkrótce zagrają w Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, by spekulacje się potwierdziły; to, że gra pojawi się w tytułowym abonamencie jest pewne – nie wiadomo tylko dokładnie kiedy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z