Wielki hit trafia do Xbox Game Pass! Kolejna część popularnej serii od dzisiaj w subskrypcji

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił pierwsza listę gier w Xbox Game Pass na październik 2023. Do usługi trafiło już kilka zapowiedzianych nowości, natomiast dzisiaj w subskrypcji ląduje ostatnia produkcja ze wspomnianej rozpiski. To wielki hit, o czym wskazuje blisko 3000 „bardzo pozytywnych” recenzji na Steamie.

Like a Dragon: Ishin w Xbox Game Pass

Zwiastun Like a Dragon: Ishin

Like a Dragon: Ishin to remake Yakuza Ishin z 2014 roku. Akcja gry zabiera nas do XIX-wiecznej Japonii, a głównym bohaterem jest samuraj chcący pomścić swojego mentora, który to został zamordowany. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny, otwarty świat.

Przeczytaj też: Jaki monitor gamingowy do 600 zł kupić?

Like a Dragon: Ishin jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.