Madden NFL 20 niedługo opuści Xbox Game Pass

Madden NFL 20

Zawartość oferty Xbox Game Pass regularnie się zmienia, co niestety działa w dwie strony, bo niekiedy do subskrypcji trafiają nowe gry, a czasami opuszczają ją wybrane produkcje. Niestety dziś dowiedzieliśmy się, że wkrótce z abonamentu zniknie Madden NFL 20. Nie jest to zbyt przyjemna wiadomość, ale cóż – nic nie poradzimy.

REKLAMA

Madden NFL 20 oznaczony do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Madden NFL 20

Madden NFL 20 to gra sportowa skupiająca się na futbolu amerykańskim. Motywem przewodnim jest tu nic innego, jak rozgrywanie meczów z udziałem prawdziwych i zarazem licencjonowanych drużyn ligi NFL. Co ciekawe, twórcy mocno postawili na realizm, więc fani tego sportu nie powinni być zawiedzeni.

Madden NFL 20 opuści bibliotekę Xbox Game Pass już 31 marca 2022 roku. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w subskrypcji Microsoftu znajduje się też nowsza odsłona serii (Madden NFL 21), więc strata nie powinna być zbyt bolesna.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!