Maneater już dostępny w Xbox Game Pass

Maneater

Tydzień temu poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja. Wśród nich znalazł się m.in. Maneater, który miał zasilić usługę Microsoftu 25 maja. Na szczęście nic się nie zmieniło, a gra jest już dostępna w abonamencie.

Maneater w Xbox Game Pass

Zwiastun Maneater

W grze Maneater wcielamy się w postać… rekina ludojada. Zadaniem gracza będzie pozostawanie przy życiu i zemszczenie się na ludziach, którzy zabili matkę protagonisty. Produkcja jest już dostępna w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Można ją uruchomić na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Wszyscy zainteresowani Maneaterem mogą już rozpocząć pobieranie. Ściągacie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z