Marvel’s Avengers na dniach zawita do Xbox Game Pass!

Marvel’s Avengers

Wrzesień powoli dobiega końca, a Microsoft właśnie poinformował, że zakończy go w wielkim stylu. Otóż już na dniach biblioteka Xbox Game Pass wzbogaci się o całkiem ciepło przyjęte Marvel’s Avengers, które z pewnością ucieszy wielu subskrybentów. Jeszcze tylko trochę cierpliwości!

REKLAMA

Marvel’s Avengers zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers to opowieść o grupie superbohaterów, którzy zostają obarczeni winą za serię wybuchów w San Francisco. Kiedy Thor, Iron Man, Hulk i inni próbują zapanować nad sytuacją, niespodziewanie nadchodzi kolejny cios w postaci zagrożenia ze strony złowrogiej organizacji AIM. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie złoczyńców i ponowne zaprowadzenie porządku.

Gra Marvel’s Avengers wraz z rozszerzeniem Black Panther: War for Wakanda i inną wydaną dotychczas darmową zawartością trafi do Xbox Game Pass już za dwa dni, a konkretniej 30 września 2021 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!