Microsoft Flight Simulator na konsole nowej generacji od dzisiaj w Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator

Lipiec powoli dobiega końca, a dziś w Xbox Game Pass pojawi się prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra tego miesiąca. Mowa oczywiście o Microsoft Flight Simulator w wersji na konsole nowej generacji, czyli realistycznym symulatorze lotów cywilnych od firmy, której nazwa znajduje się w tytule. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S wchodzi do Xbox Game Pass

Zwiastun Microsoft Flight Simulator z elementami rozgrywki

Masa osób z niecierpliwością czekała, aż Microsoft Flight Simulator na konsole nowej generacji w końcu trafi do Xbox Game Pass. Na szczęście oczekiwania prawie dobiegły końca, bo wydanie na Xboxa Series X i Xboxa Series S pojawi się w usłudze Microsoftu już dziś o 17:00. Wszyscy jej subskrybenci będą mogli rozpocząć zabawę właśnie o tej godzinie.

Microsoft Flight Simulator na obu konsolach działa jedynie w 30 FPS-ach. Xbox Series X potrafi uruchomić grę w rozdzielczości 4K, natomiast posiadaczy Xboxa Series S będzie musiało zadowolić Full HD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z