Mind Scanners na dniach wyląduje w Xbox Game Pass

Mind Scanners

Biblioteka Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę imponującym tempie, a tak się składa, że już wkrótce zasili ją kolejna ciekawie prezentująca się gra. Mowa oczywiście o tytułowym Mind Scanners, czyli specyficznym symulatorze z elementami RPG.

REKLAMA

Mind Scanners niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Mind Scanners

Akcja Mind Scanners rozgrywa się w dystopijnym świecie przyszłości. Głównym bohaterem opowieści jest mężczyzna pełniący funkcję tzw. Mindscannera, czyli swojego rodzaju psychiatry, ale bez wiedzy medycznej. Zadaniem protagonisty jest nic innego, jak pomaganie ludziom w rozwiązywaniu problemów natury psychicznej, jednak ma on też ukryty cel, jakim jest odnalezienie swojej córki.

Gra Mind Scanners trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery, czyli 30 listopada 2021 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!