MLB The Show 22 trafi do Xbox Game Pass „pierwszego dnia”. Kolejna premiera Sony w usłudze Microsoftu

MLB The Show 22

MLB The Show 22 zostało oficjalnie zapowiedziane. Najciekawszy w całym tym ogłoszeniu jest jednak fakt, że podobnie jak poprzednia odsłona, gra zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Wiele produkcji trafia do subskrypcji Microsoftu „pierwszego dnia”, ale rzadko kiedy są to tytuły z ręki Sony Interactive Entertainment.

REKLAMA

MLB The Show 22 w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun MLB The Show 22

MLB The Show 22 to kolejna odsłona sportowej serii, której motywem przewodnim jest gra w baseball. Podczas zabawy będziemy brać udział w rozmaitych spotkaniach, jednocześnie zarządzając swoją drużyną. Względem zeszłorocznej części twórcy przygotowali kilka zmian i usprawnień.

Premiera gry MLB The Show 22 odbędzie się 5 kwietnia 2022 roku i tego samego dnia wyląduje ona też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów zagramy na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Co ciekawe, produkcja będzie wspierać rozgrywkę międzyplatformową, a do tego pozwoli przenosić postępy i zapisy pomiędzy platformami.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!