Narita Boy trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Narita Boy

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać pierwsze tytuły, które zasilą bibliotekę Xbox Game Pass w marcu. W międzyczasie warto wspomnieć, że do abonamentu trafi kolejna gra w dniu swojej premiery. Mowa o Narita Boy, czyli zręcznościowej przygodówce, w której pokierujemy bohaterem uwięzionym w pikselowym wymiarze Digital Kingdom.

Zwiastun Narita Boy

Gra pojawi się w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate już 30 marca 2021 roku. Będzie można ją uruchomić na komputerach PC, konsolach i w chmurze (xCloud). Nie licząc Xboxa One, tego samego dnia produkcja zadebiutuje też na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Dzięki wstecznej kompatybilności Narita Boy zadziała również na Xboxie Series X/S oraz PlayStation 5.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.