Need for Speed: Hot Pursuit Remastered trafi do Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

Od dłuższego czasu EA Play jest częścią subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, a od stosunkowo niedawna – także Xbox Game Pass PC. Dzięki współpracy Microsoftu z Electronic Arts posiadacze wymienionych abonamentów już wkrótce zagrają w zremasterowaną wersję Need for Speed: Hot Pursuit. Fani gier wyścigowych mają się z czego cieszyć.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

24 czerwca do usługi EA Play wejdzie Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. To z kolei oznacza, że tego samego dnia dostęp do gry otrzymają też subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC. Jak nietrudno się domyślić, popularną ścigałkę uruchomimy na komputerach PC oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S).

Warto wspomnieć, że Need for Speed: Hot Pursuit Remastered wspiera rozgrywkę międzyplatformową. Mówiąc prościej: gracze pecetowi mogą grać z konsolowymi i vice versa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z