Next Space Rebels od dzisiaj w Xbox Game Pass

Next Space Rebels

Wczoraj poznaliśmy kolejne gry, które trafią do Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu. Wśród nadchodzących produkcji znalazła się m.in. niezależna symulacja pod tytułem Next Space Rebels. Tak się składa, że gra ma swoją premierę właśnie dziś – zarówno na świecie jak i w subskrypcji Amerykanów.

REKLAMA

Premiera Next Space Rebels w Xbox Game Pass

Zwiastun Next Space Rebels

W Next Space Rebels wcielamy się w postać zapalonego miłośnika rakiet, który umieszcza filmy ze swojego majsterkowania w serwisie StarTube, będącego odpowiednikiem istniejącego w prawdziwym świecie YouTube’a. Podczas zabawy będziemy projektować, budować i wystrzeliwać rakiety, jednocześnie rozwijając swój kanał i starając się zdobyć popularność.

Next Space Rebels zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne pomiędzy 14:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!