Bardzo dobrze oceniany RPG akcji trafia dzisiaj do Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to bardzo popularna subskrypcja Microsoftu, o której słyszał niemal każdy gracz. Aby zdobywać nowych abonentów, firma musi regularnie rozbudowywać ofertę swojej usługi. Tak też dzisiaj się dzieje, ponieważ w subskrypcji ląduje bardzo dobrze oceniany RPG akcji, który z pewnością zainteresuje niektórych graczy.

Anuchard od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Anuchard

Anuchard to przygodowa gra RPG akcji, utrzymana w pixel-artowej oprawie graficznej. Produkcja zabiera nas do fantastycznego świata, który czasy świetności już dawno ma za sobą. Wcielamy się wybrańca, którego zadaniem jest przywrócenie krainie dawnego blasku. Podczas zabawy będziemy m.in. przemierzać zróżnicowane lochy, stawiać czoła nieprzyjaciołom i rozwijać swoją wioskę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, Anuchard jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Zamierzacie sprawdzić tę niezwykle ciekawą produkcję indie, która na Steamie ma bardzo pozytywne opinie od graczy? Jak zawsze napiszcie w komentarzach – jesteśmy ciekawi!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.