Ciekawa strzelanka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Abonament Microsoftu z nowością

Xbox Game Pass

Kilka dni temu Microsoft zaprezentował pierwszą ofertę Xbox Game Pass na październik 2023, a wielu graczy jednogłośnie uznało ją za naprawdę dobrą. W międzyczasie do subskrypcji Amerykanów trafiło kilka ciekawych tytułów, natomiast dzisiaj w subskrypcji ląduje interesująca strzelanka. Niejeden gracz z pewnością da jej szansę.

From Space w Xbox Game Pass

Zwiastun From Space

From Space to izometryczna strzelanka, której akcja rozgrywa się na Ziemi opanowanej przez Obcych. Fabuła jest tutaj mało znaczącym tłem, bowiem motyw przewodni zabawy to nic innego jak walka z Kosmitami. Można grać solo, jak i w kooperacji.

Przeczytaj też: Monitor do gier – najlepsze modele

From Space ma dzisiaj swoją konsolową premierę i zgodnie z zapowiedzią, do końca dnia gra trafii do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Amerykanów odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.