Popularna gra o superbohaterach i taktyczne RPG od dzisiaj w Xbox Game Pass! Mocna aktualizacja oferty

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to szalenie popularna usługa Microsoftu, której oferta jest regularnie aktualizowana. Tak się składa, że dzisiaj w subskrypcji Amerykanów lądują dwie nowe pozycje: popularna gra o superbohaterach oraz taktyczne RPG. Wielu graczy z pewnością ucieszy się z dzisiejszych nowości!

Nowe gry w Xbox Game Pass (3 października 2023)

Zwiastun Gotham Knights

Gotham Knights to pełna akcji gra RPG, w której wcielamy się w tytułowych Rycerzy Gotham. Mroczne miasto zalała fala przestępczości, a po zniknięciu Batmana porządek muszą zaprowadzić jego przyjaciele. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć ze złoczyńcami i rozwiązywać zagadki, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Gotham.

Zwiastun The Lamplighters League

The Lamplighter’s League jest taktyczną grą RPG, która w dodatku ma dzisiaj swoją premierę. W trakcie rozgrywki obejmujemy kontrolę nad tytułową „Ligą Latarników”, która to obrała sobie za cel powstrzymanie kultu pragnącego przejąć władzę nad światem. Na swojej drodze stoczymy wiele turowych walk, odwiedzimy masę ciekawych lokacji i będziemy zarządzać swoim obozem.

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Gotham Knights jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast The Lamplighter’s League trafi do subskrypcji do końca dnia, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Amerykanów gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Gotham Knights (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Lamplighter’s League (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z tych produkcji? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.