2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Microsoft rozbudowuje ofertę abonamentu

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft zaprezentował światu ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2024. Trzeba uczciwie przyznać, że ujawnione zestawienie nie porwało tłumów, ale cóż – bywa i tak. W każdym razie dzisiaj subskrypcja wzbogaca się o 2 nowe gry!

2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass (3 lipca 2024) – Journey to the Savage Planet oraz Nickelodeon All-Star Brawl 2

Zwiastun Journey to the Savage Planet

Journey to the Savage Planet to przygodowy akcyjniak, którego motywem przewodnim jest przemierzanie obcej planety i wykonywanie zadań. W trakcie zabawy będziemy pozyskiwać surowce, wytwarzać rozmaite przedmioty oraz katalogować miejscowe zwierzęta i roślinność. Wbrew pozorom, fabuła jest tutaj dosyć ciekawa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Nickelodeon All-Star Brawl 2

Natomiast Nickelodeon All-Star Brawl 2 jest platformową bijatyką ze znanymi z kanału Nickelodeon postaciami. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego jak uczestniczenie w rozmaitych bitwach na zróżnicowanych planszach. Można grać w pojedynkę oraz online; fabuły tutaj nie uświadczymy.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry staną się dostępne w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Journey to the Savage Planet (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Nickelodeon All-Star Brawl 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości w ramach XGP? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.