[Akt.] F1 2020, GRID i inne gry od Codemasters już wkrótce w Xbox Game Pass

F1 2020

Biblioteka Xbox Game Pass niedługo po raz kolejny się rozrośnie. Do usługi trafią bowiem nowe gry od studia Codemasters, wśród których znajdą się popularne tytuły wyścigowe. Jest na co czekać!

Nowe gry od Codemasters nadciągają do Xbox Game Pass

Nowe gry EA Play - GRID, DiRT 5, F1 2020
Zapowiedź nowych gier w EA Play

W swoim newsletterze Electronic Arts poinformowało, że jeszcze w sierpniu w usłudze EA Play pojawią się nowe gry od studia Codemasters, wśród których wymieniono m.in. F1 2020, DiRT 5 i GRID. To z kolei oznacza, że w nowe produkcje (nie licząc DiRT 5, bo gra trafiła do XGP już w lutym) zagrają też abonenci Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate, bo jak powszechnie wiadomo – EA Play jest częścią tych subskrypcji.

Niestety nie jest jasne, jak prezentuje się pełna lista nadchodzących nowości ani kiedy dokładnie pojawią się one w EA Play. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja – 03.08.2021, 15:30

Zgodnie z rozpiską pierwszych sierpniowych gier w Xbox Game Pass, „od 10 sierpnia” (cokolwiek to znaczy) w EA Play pojawią się pozycje wymienione poniżej.

  1. DiRT 4 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. DiRT Rally (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. DiRT Rally 2.0 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  4. F1 2020 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  5. GRID (Xbox One, Xbox Series X|S)

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z