Solar Ash i 4 inne gry zmierzają do Xbox Game Pass

Solar Ash

Wczoraj odbyła się konferencja Annapurna Showcase 2022. Podczas jej trwania poznaliśmy garść nowych gier, z których część trafi do oferty Xbox Game Pass. Mówiąc precyzyjniej, z czasem subskrypcja Microsoftu wzbogaci się o 5 tytułów wydawnictwa Annapurna Interactive.

Nowości z Annapurna Showcase 2022, które trafią do Xbox Game Pass

Zwiastun Solar Ash

Akcja gry Solar Ash rozgrywa się w miejscu znanym jako Ultravoid, czyli wnętrzu czarnej dziury. Zadaniem protagonistki tej ciepło przyjętej platformówki jest nic innego jak uratowanie świata przed zagładą. Wspomniana czarna dziura wciąga bowiem wszystko, co stanie na jej drodze, a dom bohaterki jest następny w kolejce.

Solar Ash wyląduje w Game Passie zimą 2022 roku.

Zwiastun Bounty Star

Bounty Star zabierze nas na postapokaliptyczny Dziki Zachód. Główną bohaterką opowieści jest Clementine McKinney — weteranka wojenna i ekspertka od mechów. Motywem przewodnim rozgrywki będą takie aspekty jak personalizacja, walka mechami czy budowanie baz.

Bounty Star trafi do Xbox Game Pass w 2023 roku.

Zwiastun Maquette

Maquette to pierwszoosobowa gra logiczna z elementami przygodowymi. Opowiada ona historię młodej pary, a całość została utrzymana w bardzo unikalnym środowisku. Produkcja jest nastawiona przede wszystkim na poznawanie opowieści.

Maquette trafi do Game Passa zimą 2022 roku.

Zwiastun Flock

Flock to wieloosobowa gra kooperacyjna, której motywem przewodnim jest latanie i zbieranie „uroczych latających stworzeń”. Za jej opracowanie odpowiadają Hollow Ponds i Richard Hogg.

Nie podano, kiedy produkcja trafi do subskrypcji Xbox Game Pass.

Zwiastun Thirsty Suitors

Thirsty Suitors to gra skupiająca się na kulturze, relacjach, presji rodzinnej i wyrażaniu siebie. Deweloperzy nie zdradzili nic więcej poza tym, że główną bohaterką opowieści będzie młoda kobieta imieniem Jade. Produkcja trafi do Xbox Game Pass w 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że wczoraj What Remains of Edith Finch dostało next-genową aktualizację. Gra jest dostępna w Game Passie, więc użytkownicy Xboxów Series X|S mogą już ogrywać ją w odświeżonej oprawie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z