[Akt.] One Step From Eden pojawi się na Xboxie. Gra trafi też do Xbox Game Pass

One Step From Eden

Właśnie dowiedzieliśmy się, że One Step From Eden już wkrótce trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Co ciekawe, twórca gry zapowiedział też debiut na Xboxie, więc można podejrzewać, że subskrybenci usługi Microsoftu zagrają w tę cenioną produkcję w dniu jej konsolowej premiery. Co tu dużo mówić: lepiej być nie mogło!

One Step From Eden zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun One Step From Eden

Na oficjalnym profilu One Step From Eden na Twitterze wylądował wpis, z którego dowiedzieliśmy się, że gra niedługo zadebiutuje na konsolach Xbox, a także trafi do Xbox Game Pass. Konkretnej daty niestety nie podano, ale wykorzystanie słowa „wkrótce” wskazuje, że na kolejne szczegóły długo już nie poczekamy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

One Step From Eden to zręcznościowa gra strategiczna z elementami roguelike’a i karcianki. Jej motywem przewodnim jest rozgrywanie bitew w czasie rzeczywistym ze sztuczną inteligencją lub innymi graczami. Całość utrzymano w pixel-artowej oprawie graficznej.

Na ten moment wiemy, że One Step From Eden w ramach Xbox Game Pass będzie dostępne na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że Microsoft pokusi się też o wykupienie licencji na grę w wersji pecetowej, lecz to oczywiście nic pewnego. Kiedy poznamy dokładną datę dodania produkcji do abonamentu Amerykanów, niniejszy wpis zostanie zaktualizowany.

Aktualizacja – 01.11.2021, 14:29

One Step From Eden pojawi się w Xbox Game Pass 11 listopada 2021 roku. W ramach subskrypcji Microsoftu gra będzie dostępna na komputerach PC i konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S).

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.