Wyczekiwana gra imprezowa od dzisiaj w Xbox Game Pass! Nietypowa premiera w usłudze Microsoftu

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejne dni września i początek października 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w subskrypcji debiutuje wyczekiwana gra imprezowa. Wielu graczy z pewnością się ucieszy, tym bardziej że to ciekawa i zarazem dość nietypowa produkcja.

Premiera Party Animals w Xbox Game Pass

Zwiastun Party Animals

Party Animals to gra imprezowa, w której wcielamy się w różnej maści zwierzątka, m.in. koty i psy. Podczas zabawy możemy rywalizować ze znajomymi, walcząc z nimi i wykonując zadania. Produkcja studia Recreate Games wyróżnia się ciekawą fizyką ruchu, co tylko dodaje rozgrywce charakteru. Można grać zarówno offline na podzielonym ekranie, jak i przez internet – gra jest czymś z pogranicza zręcznościówki i bijatyki.

Przeczytaj też: Najlepsze laptopy gamingowe do 7000 zł

Party Animals ma dzisiaj swoją premierę, a w bibliotece Xbox Game Pass gra wyląduje do końca dnia, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej jakże uroczej produkcji? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.