Persona 3 Portable i Persona 4 Golden od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Persona 4 golden

Nadszedł dzień, którego wyczekiwało wielu subskrybentów usługi Xbox Game Pass. Otóż w abonamencie Microsoftu debiutują dziś dwie wyczekiwane produkcje: Persona 3 Portable i Persona 4 Golden. Nic, tylko się cieszyć!

Nowe gry w Xbox Game Pass (19 stycznia 2023)

Zwiastun Persona 3 Portable

Persona 3 to ceniona gra jRPG, której głównym bohaterem jest nastolatek stawiający czoła złowrogim Cieniom. Chłopakowi pomagają koledzy i koleżanki, którzy wraz z nim do walki używają swoich Person.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Persona 4 Golden

Persona 4 Golden to zremasterowane wydanie hitu z ery PlayStation 2. Gra zabiera nas do niewielkiego miasteczka Inaba, gdzie dochodzi do serii brutalnych morderstw. Jakby tego było mało, w społeczeństwie na popularności zyskuje plotka głosząca o istnieniu alternatywnej rzeczywistości. Główny bohater wraz z przyjaciółmi szybko odkrywają, że inny wymiar faktycznie istnieje, a na domiar złego zamieszkują go niebezpieczne Cienie.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Persona 3 Portable (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Persona 4 Golden (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy jRPG-i to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.