Xbox Game Pass przekroczył kolejny kamień milowy! Poznaliśmy nową liczbę subskrybentów usługi

Xbox Game Pass

Wygląda na to, że Xbox Game Pass przekroczył kolejny kamień milowy w kwestii liczby subskrybentów. Przypadkiem wygadał się o tym bowiem dyrektor marketingu firmy Craig McNary. Stosowna informacja została umieszczona przez niego na LinkedInie.

Xbox Game Pass ma już ponad 30 milionów użytkowników

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Craig McNary podał niedawno na swoim profilu na LinkedInie nową liczbę abonentów Xbox Game Pass. Prawdopodobnie zrobił to bez autoryzacji z „góry”, bo stosowna informacja szybko zniknęła z internetu.

Wprawne oczy graczy zauważyły jednak wszystko odpowiednio wcześniej. I dzięki temu wiemy już, że Xbox Game Pass liczy sobie już ponad 30 milionów użytkowników.

Zaznaczmy, że dane McNary’ego pochodzą z sierpnia 2023 roku. Nie wlicza się więc do nich nowego planu Xbox Game Pass Core, który zastąpił wieloletnią usługę Xbox Live Gold.

Warto jeszcze wspomnieć, że poprzez spór z Sony w kwestii przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft dowiedzieliśmy się, że w listopadzie 2022 roku abonament miał 29 milionów subskrybentów. Oznacza to wzrost o ponad 1 milion w ciągu 9 miesięcy.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Kup Xbox Series X

Tak więc Xbox powoli rozwija swoją usługę, która staje się coraz to popularniejsza. Być może teraz wygląda to jeszcze lepiej, odkąd do usługi trafiły lub wkrótce trafią gry pokroju Starfield czy Lies of P.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.