Kultowa gra powraca do Xbox Game Pass! To pełna akcji przygodówka z 55 000+ „bardzo pozytywnych” recenzji

Xbox Game Pass

O Xbox Game Pass słyszał chyba każdy gracz. Niemal każdy wie też, że oferta subskrypcji Microsoftu regularnie powiększa się o nowe gry. Doskonałym tego przykładem jest dzisiejsza data, ponieważ w abonamencie ląduje kolejna pozycja. Swojego czasu rzeczona gra była już dostępna w XGP, więc wielu graczy na pewno ucieszy się z jej powrotu.

Powrót Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition do Xbox Game Pass

Zwiastun Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition to ostateczne wydanie kultowej gry z 2018 roku z Larą Croft w roli głównej. Akcja opowieści ma miejsce tuż po wydarzeniach z Rise of the Tomb Raider, a protagonistka trafia do Ameryki Łacińskiej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kobieta ma na celu zgłębienie tajemnic dawnych cywilizacji, a także niejakiego Zakonu Trójcy. Rozgrywka polega tutaj na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i okazjonalnej walce.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie odpalić tę produkcję? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.