Niespodzianka! Wielki hit dla fanów Bloodborne już w Xbox Game Pass, Microsoft przyspieszył premierę

Xbox Game Pass Lies of P

Nie tak dawno temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę września 2023, co ucieszyło wielu graczy, bo mimo iż lista była krótka, to bardzo treściwa. Zgodnie z rzeczonym zestawieniem jutro w abonamencie Amerykanów miało zadebiutować niezwykle wyczekiwane Lies of P. Okazuje się jednak, że Microsoft zrobił graczom niemałą niespodziankę i wrzucił do subskrypcji hit dla fanów Bloodborne już dzisiaj!

Lies of P już dostępne w Xbox Game Pass. Przyspieszona premiera

Zwiastun Lies of P

Lies of P to szalenie wyczekiwana gra, która została okrzyknięta przez graczy mianem „Bloodborne z Game Passa”. Pierwsze recenzje produkcji studia Round8 są naprawdę rewelacyjne, więc zdecydowanie jest na co czekać. A w zasadzie było na co czekać, ponieważ gra niespodziewanie wylądowała już w bibliotece Xbox Game Pass i wszyscy chętni mogą rozpocząć zabawę!

W ramach subskrypcji Microsoftu Lies of P uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. To dość niespodziewany obrót spraw, ponieważ premiera gry oficjalnie miała się odbyć jutro (19.09.2023), ale najwyraźniej Amerykanie nieco przyspieszyli debiut, serwując graczom ogromną niespodziankę.

Przeczytaj też: Najlepsze telefony do 800 zł

Kup Xbox Series X

Oceny Lies of P mówią same za siebie – abonament Microsoftu dostał kolejny po Starfield hit. Zamierzacie sprawdzić „Bloodborne z Game Passa”, czy to jednak nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.