Niezależni twórcy są wdzięczni szefowi Xboxa. Phil Spencer chwali baśniową grę z Game Passa

Phil Spencer Ravenlok Xbox Game Pass

Z początkiem maja na konsole Microsoftu i do usługi Game Pass trafiła stworzona przez niezależne studio gra Ravenlok. Okazuje się, że to właśnie przy tym tytule spędzał ostatnio wolny czas Phil Spencer, który postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat produkcji na Twitterze. Deweloperzy z Cococucumber skomentowali post, odnosząc się do słów szefa Xboxa.

Phil Spencer chwali Ravenlok, który zadebiutował w Game Passie. Twórcy są wdzięczni za słowa szefa Xboxa

Na swoim Twitterowym koncie szef Xboxa podzielił się wpisem na temat jednej z gier, która niedawno zadebiutowała w Game Passie. Phil Spencer napisał, że aktualnie ogrywa Ravenlok i uznał produkcję za kolejny dobry tytuł od niezależnego studia Cococucumber. Twórcy docenili słowa Spencera i podziękowali nie tylko za wpis, ale także za uczestnictwo w ID@Xbox oraz obecność w usłudze subskrypcyjnej Microsoftu.

W ramach przypomnienia Ravenlok opowiada historię młodej dziewczyny, która trafiła do baśniowej krainy przeklętej przez złą Królową Gąsienic. Gra od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem, przyciągając ponad 250 tysięcy użytkowników w zaledwie tydzień od premiery. Choć produkcję doceniono za oprawę wizualną, niektórzy krytycy ocenili ją jako przeciętną pod względem rozgrywki.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup Xbox Series X

Warto także wspomnieć, że wcześniej szef Xboxa polecał inną produkcję od niezależnych deweloperów, Echo Generation. Wygląda na to, że styl proponowany przez studio Cococucumber wyjątkowo przypadł do gustu Spencerowi. Ravenlok natomiast zadebiutował 4 maja 2023 roku na PC, Xbox One i Xbox Series X|S i od momentu premiery jest dostępny w Game Passie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.