[Akt.] Red Dead Online niedługo opuści Xbox Game Pass

Red Dead Online

W maju do Xbox Game Pass trafiło Red Dead Online. Niestety dziś dowiedzieliśmy się, że gra już wkrótce opuści bibliotekę usługi Microsoftu. Na usta cisną się tylko dwa słowa: „szybko poszło”.

Red Dead Online oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Red Dead Online

W aplikacji Xbox Game Pass pojawiła się informacja, że Red Dead Online niedługo opuści abonament. Niestety nie podano konkretnej daty usunięcia gry z subskrypcji, ale najprawdopodobniej zniknie ona już 13 września. Ostatnim razem GTA V było dostępne w Xbox Game Pass przez dokładnie 4 miesiące, więc wszystko wskazuje na to, że z Red Dead Online będzie tak samo.

Microsoft poda oficjalną datę usunięcia Red Dead Online już w ciągu kilku najbliższych dni, kiedy ujawni też pierwszą porcję tytułów, które trafią do Xbox Game Pass we wrześniu. Subskrybenci chcący zachować dostęp do gry jak zawsze mogą ją kupić na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Oferta obowiązuje, dopóki Red Dead Online pozostaje w abonamencie.

Aktualizacja – 01.09.2021, 15:19

Tak jak przewidywaliśmy, gra opuści Xbox Game Pass 13 września.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z