Second Extinction od kwietnia w Xbox Game Pass

Second Extinction

Na konferencji Xbox Indie Showcase Microsoft zapowiedział, że ponad 20 gier trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Na wspomnianym wydarzeniu studio Systemic Reaction zdradziło, że ich gra – Second Extinction – również zadebiutuje w usłudze Microsoftu na premierę. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Second Extinction zmierza do Xbox Game Pass

Second Extinction to kooperacyjna strzelanka, w której zmierzymy się z krwiożerczymi dinozaurami. W zeszłym roku gra zadebiutowała w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie, jednak już 28 kwietnia 2021 roku trafi do programu Xbox Game Preview i abonamentu Xbox Game Pass. Będzie można ją uruchomić na Xboxie One, Xboxie Series S oraz Xboxie Series X.

Warto zaznaczyć, że Second Extinction zostanie specjalnie zoptymalizowane z myślą o konsolach najnowszej generacji. Na Xboxie Series X gra ma działać nawet w 120 FPS-ach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z