Ciepło przyjęta polska gra wkrótce w Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje!

Shadow Warrior 3

Z jakiegoś powodu Microsoft jeszcze nie ujawnił gier w Xbox Game Pass na styczeń, co zastanawia wielu graczy. Niemniej dzisiaj doszły nas słuchy, że w abonamencie Microsoftu może wkrótce zadebiutować ciepło przyjęta gra od polskiego studia. Ptaszki ćwierkają, że subskrybenci doczekają się Shadow Warriora 3.

Shadow Warrior 3 w Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje

Xbox Game Pass Shadow Warrior 3 przeciek
Aplikcja Xbox Game Pass zasugerowała, że do abonamentu trafi Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3 to całkiem udana i pełna akcji gra FPS od polskiego studia Flying Wild Hog. Jeden z graczy podzielił się na Reddicie ciekawym zrzutem ekranu, na którym widzimy powiadomienie z aplikacji Xbox Game Pass. Mówi ono, że w abonamencie Microsoftu jest już dostępny rzeczony Shadow Warrior 3.

W istocie biblioteka Xbox Game Pass nie wzbogaciła się jeszcze o strzelankę Polaków, ale bardzo możliwe, że w najbliższych dniach się to zmieni. Ciężko bowiem uwierzyć, aby treść powyższego powiadomienia została wyssana z palca – wygląda po prostu na to, że ktoś z Microsoftu nieco się pospieszył.

Przeczytaj też: Straszne gry

Co by nie mówić, na ten moment nie można brać niczego za pewnik. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że już niedługo doczekamy się oficjalnej zapowiedzi Shadow Warrior 3 w Xbox Game Pass. Chcielibyście zobaczyć grę studia Flying Wild Hog w abonamencie Microsoftu? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!