SnowRunner od jutra w Xbox Game Pass

SnowRunner

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się powiększa. Już jutro do usługi zawita SnowRunner, czyli zaawansowany symulator pozwalający zasiąść za sterami potężnych pojazdów wielu popularnych marek. Niektórzy z pewnością się ucieszą.

SnowRunner zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun SnowRunner w Xbox Game Pass

Na oficjalnym kanale Xboxa w serwisie YouTube pojawił się krótki film zwiastujący nadejście SnowRunnera do subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Na końcu materiału widnieje informacja, że gra trafi do usługi już jutro, czyli 18 maja. Będzie można ją uruchomić na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Oceny SnowRunnera w serwisie Metacritic są całkiem niezłe. Średnia recenzentów wersji na Xboxa One wynosi obecnie 81 na 100, natomiast graczy – 7,3/10.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z