Konsolowe wydanie Solasta: Crown of the Magister niespodziewanie trafiło do Xbox Game Pass

Solasta: Crown of the Magister

Niecałe trzy godziny temu Microsoft ujawnił listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca. Amerykanie nie wymienili tam jednak jednej produkcji, która niespodziewanie też trafiła do subskrypcji. Mowa o konsolowym wydaniu Solasta: Crown of the Magister, mającym dzisiaj swoją premierę.

Premiera konsolowej wersji Solasta: Crown of the Magister w Xbox Game Pass

Zwiastun Solasta: Crown of the Magister

Solasta: Crown of the Magister to świetna turowa gra RPG w konwencji Dungeons & Dragons. Akcja produkcji rozgrywa się w uniwersum fantasy, które przed laty zrujnował kataklizm. Wcielamy się tu w grupę śmiałków, którzy muszą rozwiązać pewną zagadkę. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie fabuła gra tu pierwsze skrzypce, a mechanika.

Przeczytaj też: Dyski do Xbox Series X|S

Gra Solasta: Crown of the Magister w wersji na Xbox One i Xbox Series X|S jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Warto wspomnieć, że w maju 2021 roku do subskrypcji trafiła też wersja na PC. Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z