Data premiery Somerville ujawniona! Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass już niedługo

Somerville

Październik powoli dobiega końca, a my wyczekujemy ujawnienia oferty Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada. Co prawda musimy poczekać jeszcze kilka dni, ale na osłodę poznaliśmy tytuł kolejnej gry, która wkrótce zawita w abonamencie Microsoftu. Mowa o Somerville – data premiery tej ciekawie zapowiadającej się produkcji właśnie przestała być tajemnicą.

Data premiery Somerville w Xbox Game Pass

Zwiastun Somerville

Somerville to ciekawie zapowiadająca się produkcja od twórcy Limbo i Inside. Fabuła opowieści koncentruje się wokół grupki osób, która robi wszystko, aby przetrwać inwazję obcych. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim przemierzać zróżnicowane lokacje i rozwiązywać zagadki.

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG

Data premiery Somerville została ustalona na 15 listopada 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.