Niespodziewana premiera w Xbox Game Pass! Stranded Deep trafia do usługi

Stranded Deep

Mamy dziś pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że najprawdopodobniej lada moment poznamy oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia. Zdaje się to potwierdzać także fakt, iż dzisiaj w abonamencie Microsoftu niespodziewanie zadebiutowało Stranded Deep. To całkiem ciekawa produkcja dla fanów gier survival, której pojawienie się w XGP nie było wcześniej zapowiadane.

Stranded Deep w Xbox Game Pass

Zwiastun Stranded Deep

Stranded Deep to gra survival, w której trafiamy na bezludną wyspę i oczywiście musimy przetrwać. Jak przystało na produkcję z tego gatunku, fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy. Podczas zabawy musimy m.in. dbać o jedzenie i picie, a także uważać na wszelkie przeciwności losu, np. krwiożercze rekiny. Ważną rolę w grze odgrywa też system tworzenia przedmiotów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox One

Stranded Deep jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.