Dodatek Mr. X Nightmare do Streets of Rage 4 pojawi się w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Streets of Rage 4 Mr. X Nightmare

Biblioteka Xbox Game Pass stale się poszerza, choć rzadko kiedy zdarza się, by trafiały do niej dodatki do gier. Niemniej jednak już niedługo subskrybenci usługi Microsoftu będą mogli uruchomić bez dodatkowych opłat DLC Mr. X Nightmare do Streets of Rage 4. Niektórzy z pewnością się ucieszą.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dodatek Mr. X Nightmare do Streets of Rage 4 już niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun dodatku Mr. X Nightmare

Dodatek Mr. X Nightmare do Streets of Rage 4 wprowadzi m.in. trzy nowe grywalne postacie, nowe bronie, nowych wrogów i specjalny tryb przetrwania. Rozszerzenie zadebiutuje 15 lipca i tego samego dnia zostanie udostępnione za darmo subskrybentom Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate.

DLC Mr. X Nightmare w ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z