Microsoft przedstawił kolejną porcję gier w Xbox Game Pass na styczeń i luty 2024! Aż 7 nowości nadchodzi

Xbox Game Pass

Po świetnej ofercie Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024 przyszła pora, aby Microsoft przedstawił gry, które pojawią się w abonamencie w drugiej części miesiąca. Tak się właśnie stało, bo Amerykanie podali, w jakie produkcje subskrybenci będą mogli zagrać w najbliższym czasie. Niestety poznaliśmy też tytuł gry oznaczonej do usunięcia.

Oferta Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia i początek lutego 2024

Gry w Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia 2024
Gry w Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia 2024

Połowa stycznia już za nami, dlatego nic dziwnego, że Microsoft przedstawił kolejne gry w Xbox Game Pass na styczeń i początek lutego 2024. Oferta na drugą połowę miesiąca i początek następnego z pewnością nie jest aż tak okazała, jak na pierwszą część stycznia, ale i tak gracze nie powinni narzekać. W każdym razie subskrybenci wkrótce zagrają w następujące pozycje:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Resident Evil 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 16.01.2024 (dzisiaj – już dostępne)
  2. Those Who Remain (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 16.01.2024 (dzisiaj – już dostępne)
  3. Turnip Boy Robs a Bank (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 18.01.2024
  4. F1 23 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 18.01.2024
  5. Palworld (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 19.01.2024
  6. Go Mecha Ball (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 25.01.2024
  7. Brotato (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 30.01.2024
  8. Persona 3 Reload (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 02.02.2024
  9. Anuchard (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 06.02.2024

Trzeba przyznać, że zaproponowane przez Microsoft produkcje są ciekawe, choć na pewno nie tak interesujące jak przy poprzedniej ofercie. Skoro dobre wiadomości już za nami, skupmy się teraz na tych mniej ciekawych. Niedługo z Xbox Game Pass wyleci następująca gry:

  1. Hitman: World of Assassination (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 31.01.2024

Dopóki wymieniony wyżej tytuł wciąż pozostaje dostępny w bibliotece Xbox Game Pass, subskrybenci usługi Microsoftu jak zawsze mogą kupić go na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. A Wy jak oceniacie aktualizację oferty na drugą połowę stycznia i początek lutego 2024? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.