Super Animal Royale trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Super Animal Royale

Do Xbox Game Pass stosunkowo często wpadają gry w dniu swojej premiery. Właśnie poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która będzie dostępna w usłudze Microsoftu „pierwszego dnia”. Mowa o Super Animal Royale, czyli dwuwymiarowej grze typu battle royale oferującej starcia dla 64 graczy jednocześnie.

Super Animal Royale zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Super Animal Royale

Wydawca Modus Games poinformował, że Super Animal Royale trafi m.in. na Xboxa One oraz konsole Microsoftu nowej generacji – Xboxa Series S i Xboxa Series X. 1 czerwca 2021 roku gra stanie się częścią programu Xbox Game Preview oraz subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Warto jednak zaznaczyć, że wówczas produkcja zostanie udostępniona w modelu wczesnego dostępu, co oznacza, że nie będziemy mieli do czynienia z ukończoną grą, a jej rozwojową wersją.

W Super Animal Royale gracze wcielą się w mordercze zwierzęta walczące ze sobą w opuszczonym parku safari. W tej szalonej grze battle royale, w której widok obserwujemy z lotu ptaka, w ruch pójdą zarówno pazury i kły, jak i karabiny maszynowe. Będzie można grać solo oraz w zespołach do czterech graczy.

Subskrybenci Game Passa otrzymają dodatkowo pakiet Founder’s Edition jako bezpłatny bonus. W jego składzie znajdziemy trzy rodzaje zwierząt, 10 elementów kosmetycznych i ekskluzywną pomarańczową nazwę użytkownika zarezerwowaną dla „Założycieli”, czyli osób, które są z grą od początku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z