Wysoko oceniane RPG akcji od dzisiaj w Xbox Game Pass! To gra „inspirowana chińskim folklorem”

Xbox Game Pass

Nieco ponad 2 tygodnie temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec czerwca i początek lipca 2023. Mając na uwadze udostępnioną wówczas rozpiskę, nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, że dzisiaj w abonamencie ląduje kolejna nowość. Otóż usługa Amerykanów wzbogaca się o cenione RPG akcji inspirowane folklorem Państwa Środka.

Sword and Fairy: Together Forever w Xbox Game Pass

Zwiastun Sword and Fairy: Together Forever

Sword and Fairy: Together Forever to ciepło przyjęta gra RPG wypakowana akcją po brzegi. Opowieść rozgrywa się w fantastycznym świecie inspirowanym chińską mitologią, a jej główną bohaterką jest młoda wojowniczka. Protagonistka ma za zadanie powstrzymanie złowrogiej bogini demonów.

Przeczytaj też: Gry visual novel

Kup Xbox Series S

Sword and Fairy: Together Forever jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. A sądząc po ocenach, zdecydowanie warto dać jej szansę!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.