[Akt.] The Anacrusis zawita do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

The Anacrusis

Właśnie dowiedzieliśmy się, że subskrybenci Xbox Game Pass otrzymają dostęp do kolejnej gry w dniu premiery. Tym razem mowa o The Anacrusis, czyli obiecującej kooperacyjnej strzelance od zespołu złożonego z byłych pracowników Valve i Riot Games. Zapowiada się ciekawie!

The Anacrusis zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun The Anacrusis

The Anacrusis pozwoli na zabawę w kooperacji w zespole złożonym z maksymalnie czterech osób. W grze będziemy stawiać czoła hordom obcych, a także odblokowywać nowe umiejętności, zdobywać kolejne bronie i opracowywać coraz skuteczniejsze taktyki na pokonywanie przeciwników.

Według informacji na Steamie premiera The Anacrusis odbędzie się jesienią tego roku; dokładnej daty niestety nie podano. Wiemy za to, że od momentu debiutu gra będzie dostępna w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One i konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że produkcja będzie dostępna też w chmurze.

Aktualizacja – 14.12.2021, 17:28

Data premiery The Anacrusis została ujawniona. Gra trafi na rynek i zarazem do Xbox Game Pass już 13 stycznia 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z