The Ascent trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

The Ascent

Dopiero co poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na drugą połowę maja, a już dowiedzieliśmy się o kolejnej produkcji zmierzającej do usługi. Tym razem mowa o ciekawie zapowiadającym się The Ascent, czyli RPG akcji, które zabierze nas do cyberpunkowego świata.

The Ascent w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun The Ascent

The Ascent to gra z widokiem izometrycznym. Zadaniem głównego bohatera będzie odkrycie prawdy na temat upadku megakorporacji The Ascent Group, co wbrew pozorom nie jest zbyt dobrą wiadomością dla społeczeństwa. Produkcja zadebiutuje 29 lipca 2021 roku i tego samego dnia trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Będzie można ją uruchomić na komputerach PC oraz konsolach – Xboxie One, Xboxie Series S i Xboxie Series X.

Czekacie na The Ascent, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z