Niespodzianka – The Pedestrian i 2 inne gry trafiły do Xbox Game Pass bez wcześniejszej zapowiedzi

The Pedestrian

Nie ulega wątpliwości, że biblioteka Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Tak się dobrze składa, że dzisiaj do subskrypcji trafiły niespodziewanie aż trzy gry. Ni stąd, ni zowąd w abonamencie zadebiutował m.in. lubiany The Pedestrian.

Nowe gry niespodziewanie w Xbox Game Pass – The Pedestrian i więcej

Zwiastun Olija

Rzadko kiedy zdarza się, że Microsoft dodaje do Xbox Game Pass gry bez wcześniejszej zapowiedzi, więc można powiedzieć, że mamy do czynienia z dość nietypową sytuacją. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie marnujmy czasu i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj w subskrypcji wylądowały następujące tytuły:

  1. The Pedestrian (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Olija (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Gorogoa (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej gry są już dostępne dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak powoli zasiadać do rozgrywki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z