Titanfall zniknie z Xbox Game Pass. Ostatnie miesiące na sprawdzenie gry

Titanfall

Dziś Microsoft ujawnił pierwszą porcję grudniowych gier w Xbox Game Pass, a także poinformował, które produkcje wkrótce znikną z subskrypcji. Niestety doszły nas słuchy, że poza wymienionymi przez Amerykanów grami, z czasem abonament opuści też uwielbiany Titanfall. Wielka szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Żywot Titanfall dobiega końca – gra opuści Xbox Game Pass

A note about Titanfall. pic.twitter.com/Ew232HkUIo

— Respawn (@Respawn) December 1, 2021

A note about Titanfall. pic.twitter.com/Ew232HkUIo

— Respawn (@Respawn) December 1, 2021

Na Twitterze studio Respawn Entertainment zamieściło wpis na temat Titanfall, czyli kultowej produkcji, która pojawiła się na rynku ponad 7 lat temu. Niestety tweet nie jest zbyt wesoły, bo deweloper poinformował w nim, że już 1 marca 2022 roku gra zostanie usunięta z wszystkich usług subskrypcyjnych, czyli także Xbox Game Pass.

Jakby tego było mało, w dniu dzisiejszym Titanfall opuścił cyfrowe sklepy takie jak Microsoft Store czy PlayStation Store. Dobra wiadomość jest taka, że serwery gry jak na razie pozostają aktywne. Ciężko jednak powiedzieć, na jak długo, więc radzimy się spieszyć wszystkim tym, którzy chcą powalczyć w trybie multiplayer.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z