Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands od dzisiaj w Xbox Game Pass

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Oferta Xbox Game Pass na sierpień 2022 została ujawniona kilka godzin temu. Wśród nadchodzących nowości znalazło się m.in. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, które debiutuje w subskrypcji… dzisiaj. Nic, tylko się cieszyć!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w Xbox Game Pass

Zwiastun Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zabiera nas do Boliwii, którą terroryzuje bezwzględny kartel narkotykowy. Wcielamy się tu w postać elitarnego żołnierza, który wraz ze swoim oddziałem zostaje wysłany na miejsce celem zniszczenia przestępczej organizacji. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego jak eliminowanie wrogów na najróżniejsze sposoby.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.