Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands od dzisiaj w Xbox Game Pass

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Oferta Xbox Game Pass na sierpień 2022 została ujawniona kilka godzin temu. Wśród nadchodzących nowości znalazło się m.in. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, które debiutuje w subskrypcji… dzisiaj. Nic, tylko się cieszyć!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands w Xbox Game Pass

Zwiastun Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zabiera nas do Boliwii, którą terroryzuje bezwzględny kartel narkotykowy. Wcielamy się tu w postać elitarnego żołnierza, który wraz ze swoim oddziałem zostaje wysłany na miejsce celem zniszczenia przestępczej organizacji. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego jak eliminowanie wrogów na najróżniejsze sposoby.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Bierzcie, póki jeszcze są!
Z