Total War: Three Kingdoms i Last Call BBS wkrótce w Xbox Game Pass

Total War: Three Kingdoms

Mimo że ogłoszenia przedstawiającego drugą porcję gier w Xbox Game Pass na czerwiec ani widu, ani słychu, właśnie poznaliśmy dwa tytuły, które niedługo trafią do subskrypcji. Mowa oczywiście o Total War: Three Kingdoms i Last Call BBS. Jest na co czekać!

Xbox Game Pass: Total War: Three Kingdoms i Last Call BBS niedługo w abonamencie

Zwiastun Total War: Three Kingdoms

Total War: Three Kingdoms to ciepło przyjęta gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach. Podczas zabawy rozegramy wiele turowych starć, których wynik w dużej mierze będzie zależny od naszych umiejętności strategicznych. Głównym zadaniem gracza w tej produkcji jest zjednoczenie tytułowych trzech królestw.

Total War: Three Kingdoms trafi do biblioteki Xbox Game Pass już 21 czerwca 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy jedynie na komputerach PC.

Zwiastun Last Call BBS

Z kolei Last Call BBS to pakiet ośmiu gier niezależnych, które będziemy ogrywać na retro komputerze. Każda pozycja wyraźnie różni się od siebie, choć wszystkie tytuły w zestawie zostały utrzymane w pixel-artowej oprawie graficznej.

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do Xbox Series S

Premiera Last Call BBS została zaplanowana na 5 lipca 2022 roku i wtedy też gra trafi do Game Passa. Podobnie jak Total War: Three Kingdoms, ją również uruchomimy tylko na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z