Total War: Warhammer III trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Total War: Warhammer III

Oferta Xbox Game Pass stale się powiększa, a właśnie dotarła do nas informacja, że w przyszłym roku wzbogaci ją bardzo ciekawie zapowiadają się produkcja. Mowa oczywiście o tytułowym Total War: Warhammer III, czyli kolejnej części lubianej serii gier strategicznych. Takie wieści to lubimy!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Total War: Warhammer III w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Total War: Warhammer III

Akcja Total War: Warhammer III została osadzona w znanym uniwersum Warhammera. Fabuła opowieści koncentruje się wokół niezwykle potężnej mocy, którą wielu próbuje posiąść. Podczas zabawy pokierujemy swoim imperium i rozegramy wiele zaciekłych bitew, których powodzenie zależeć będzie od naszych umiejętności strategicznych.

Premiera Total War: Warhammer III odbędzie się 17 lutego 2022 roku i jak nietrudno się domyślić, tego samego dnia gra trafi do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją jedynie na komputerach PC, ale nie ma się czemu dziwić, bo na innych platformach po prostu się nie ukaże.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z