Battlefield 2042 już dostępny dla abonentów Xbox Game Pass. Przetestuj grę za darmo!

Battlefield 2042

Oficjalna premiera Battlefield 2042 odbędzie się dopiero 19 listopada, ale subskrybenci Xbox Game Pass mogą już rozpoczynać zabawę w najnowszej strzelance od DICE. Zła wiadomość jest taka, że za darmo pogramy tylko 10 godzin, ale z drugiej strony lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Trzeba jednak przyznać, że 10 godzin to nawet więcej niż potrzeba, by przekonać się do ewentualnego zakupu pełnej wersji gry.

REKLAMA

10-godzinny trial Battlefield 2042 już dostępny w ramach Xbox Game Pass

Zwiastun przedstawiający mapy w Battlefield 2042

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj od godziny 09:00 abonenci Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate mogą już odpalać Battlefield 2042. Wszystko dlatego, że w skład obu subskrypcji wchodzi EA Play, a użytkownicy usługi Electronic Arts zawsze otrzymują wczesny dostęp do gier tego wydawcy. Po raz kolejny przypominamy jednak, że w ramach XGP za darmo pogramy tylko 10 godzin; aby kontynuować zabawę po upływie tego czasu, nie obejdzie się bez zakupu Battlefielda 2042 na własność.

A skoro o zakupie Battlefield 2042 na własność mowa, to warto wspomnieć, że posiadacze Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate mogą nabyć grę z 10-procentową zniżką. Mówiąc konkretniej, w sklepie EA za najtańsze wydanie na PC zapłacimy 242,91 zł, a w Microsoft Store – 269,91 zł za wersję na Xbox One i 314,91 zł za edycję przeznaczoną na obie generacje konsol (Xbox One, Xbox Series X|S). Zamierzacie dać szansę najnowszemu Battlefieldowi? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!